Series
Ratings
17
The WitcherRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0