Series
Ratings
31
My MisterRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- Hanjibung SegajokRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 0.5
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0- MacGyverRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 4.5