Series
Ratings
226
Battle of FatesRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5