Movies
Ratings
32
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0