Movies
Ratings
223
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 2.5