Series
Ratings
64
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 2.5