Series
Ratings
107
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0