Series
Ratings
108
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
deleRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
BORDERRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 3.5
The Public EnemyRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0