Series
Ratings
50
Dept. QRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 4.5