Titles you rated
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
블리치Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0