Series
Ratings
20
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0