Series
Ratings
43- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0