Series
Ratings
66
First LoveRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0