Movies
Ratings
208
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
The Case for ChristRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5