Series
Ratings
66
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The SocietyRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.0
The 100Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
American NightmareRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Ragnarok Season 3Rated ★ 1.5
Ragnarok Season 2Rated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5