Series
Ratings
56
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 2.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0
MistressRated ★ 3.5