Movies
Ratings
1295
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Red OneRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.5
Smile 2Rated ★ 2.5