Series
Ratings
28
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- TorikoRated ★ 3.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0