Series
Ratings
353
Siren's KissRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5