Movies
Ratings
62
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
Non-fiction DiaryRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0- TurnoverRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 5.0- OpenRated ★ 4.0
- Table MannerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
DenialRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0
A Perfect ManRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
MothersRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5- The RemnantsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0