Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
JugglersRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5