Movies
Ratings
187
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 1.0
SpencerRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 1.5