Series
Ratings
1062
Just a bit EspersRated ★ 3.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0- Body of Proof Season 2Rated ★ 4.5
- Body of Proof Season 1Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 5Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Selling Sunset Season 8Rated ★ 3.0
Selling Sunset Season 9Rated ★ 3.5- SelfieRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 4.0
High Potential Season 2Rated ★ 3.5