Series
Ratings
38
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0