Movies
Ratings
307
PreciousRated ★ 4.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Freud: The Secret PassionRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0