Series
Ratings
20
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
SikmulsaenghwalRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5