Movies
Ratings
1099
PinocchioRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5