Movies
Ratings
1078
SkyscraperRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
Get SmartRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
The ChaseRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0