Movies
Ratings
70
HierroRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
RushRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5