Series
Ratings
109
SilentRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Traces of the HandRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Death Note: New GenerationRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- The LoverRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
BichunmooRated ★ 3.5