Movies
Ratings
14
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Girl PictureRated ★ 3.0- VerandaRated ★ 4.5
- Bad BossRated ★ 3.0
(OO)Rated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MateRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 0.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 0.5