Series
Ratings
35
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 2.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
A Model FamilyRated ★ 1.0
Our BluesRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5