Series
Ratings
20
SKY CastleRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Numb3rsRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0