Series
Ratings
13
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0