Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0