Series
Ratings
41
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 1.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5