Series
Ratings
68
Chainsaw ManRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5