Series
Ratings
372
The Art of SarahRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- CasheroRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 1.0
The ManipulatedRated ★ 1.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Old RookieRated ★ 2.5
TwelveRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 2.0
MurderbotRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The FableRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5