Movies
Ratings
86
Project Hail MaryRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5