Titles you rated
- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0