Series
Ratings
55
Silicon ValleyRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5