Series
Ratings
59- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- VictoriousRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0