Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The TowerRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 2.0
The FallRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.0