Titles you rated
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
TemptedRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Seven First KissesRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
MaidsRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0