Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0