Series
Ratings
93- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Leaving NeverlandRated ★ 0.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.5
Ninja Hattori-kunRated ★ 5.0- Mighty Cat Masked NiyanderRated ★ 5.0
- Rosen MaidenRated ★ 2.5
PermanRated ★ 4.0
How to Become a Cult LeaderRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
Shaun the SheepRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
Kim Possible Season 1Rated ★ 3.5- Uchi no SanshimaiRated ★ 2.5
Dora the ExplorerRated ★ 5.0
Dora the ExplorerRated ★ 5.0
Phineas and FerbRated ★ 5.0
Dora the ExplorerRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0