Series
Ratings
12
The Oath of LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0