Series
Ratings
229- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 2.5- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0