Titles you rated
The PacificRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0