Titles you rated
FlackRated ★ 3.5
Flack Season 2Rated ★ 3.5
BORDERRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 3.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 2.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.0